Eksperimentaarium

Blogist

Tervist!

Minu nimi on Katrin ja see on minu loovkirjutamise ning erinevate nokitsemisprojektide veebikodu. Tundsin ühel hetkel, et mu suur kirjutamise, meisterdamise ja eneseväljendamise soov vajutasid juba nii tugevalt kuklasse, et pisut rohkem kui aasta tagasi otsustasin luua keskkonna, kus jagada kõiki neid mõtteid, mis minus pulbitsevad.
Kirjatükkide jaotust - eksperimendid ja kirjutised -  vaadates on selge, et lisaks mõtetele tahavad ka mu sõrmed uusi asju luua, mistõttu ka nende toimetuste protsesse ning lõpptulemusi siia üles märgin. Enamus projektidest lähtuvad põhimõttest, kuidas võimalikult käepäraste ja nutikate lahendustega hakkama saada. Alati see ei õnnestu, kuid paljudel kordadel olen ennastki suutnud üllatada, kui palju loomingulist vallandab ressursside tahtlik või tahtmatu puudus.
Saan siinsest kirjutamisest ise nii palju rõõmu, energiat ja tarkust juurde, mistõttu loodan, et Sinagi lahkud siit lehelt sooviga naasta, kuna oled leidnud enda jaoks midagi, mis kõnetab.

Olen alati avatud ka uuteks ühisprojektideks ning loovkirjutamisteks, mistõttu võid mulle julgelt Faceboki või kontaktivormi kaudu kirjutada ning saamegi ühiselt midagi põnevat luua!

Kirjutamise ja meisterdamiseni!
Katrin